United Klubovna pokračuje 11. dubna ve smíchovském Ty Kávo

Vrací se čeština opět do kurzu? Doufejme. A nemusí znít jako soubor stokrát omýlaných klišé? Věříme tomu, a proto jsme se v rámci dalšího eventu United Klubovny rozhodli poukázat na interesantní domácí počiny s unikátními texty. Liší se v přístupu, pojetí, formě i obsahu, ale v každém případě mají co předat a obohacují tuzemskou scénu o něco nového.

Vstupenky kupujte na wwww.unitedklubovna.cz

Koncert věnující se interpretům tvořícím v rodném jazyce proběhne 11. dubna 2024 pro Klubovnu symbolicky na místě, kde uspořádala před 7 lety svůj první event - ve smíchovském Ty Kávo.

Aldente

R&B, funk, indie, to bývají časté esence moderního popu, které do správného hrníčku vložil Matyáš Svozil zvaný Aldente. Jeho tvorbu charakterizuje současný zvuk postavený na syntetizátoru, živé kapele, kytaře, „groove“ nádechu i přesahu do světa víry.

Přízvuky

Přízvuky

Přízvuky jsou recitál, existenciální otázky, vnitřní monolog. Přízvuky se po několikaměsíční hibernaci opět probouzí k životu a dle vlastních slov se na tuhle show mimořádně těší!

Althena Chlebová

Althena Chlebová

Někde na hranici ADHD, rapu i sebeironie. Athena místy povstává jako bohyně lyriky, kterou ovšem dokáže rázem obohatit svými neotřelými metaforami a nadhledem nad tím veselým i neveselým v nás.

 

02. 04. 2024