Food zóna


CO SI MŮŽU DÁT K JÍDLU NA FESTIVALU?

U nás si vybere každý

V areálu najdete bary a gastro stánky a domácí i exotické speciality, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už jste vegetarián, vegan, frutarián nebo se naopak bez pořádné flákoty neobejdete. Ani potravinové alergie nejsou pro nás žádnou překážkou.

Nabízíme pohodlí i kvapitní jídlo a pití

Pokud si chcete na svůj pokrm udělat čas, taky žádný problém. V naší gastro zóně pod stromy si k jídlu i pohodlně sednete. K dobrému jídlu patří i kvalitní nápoje, a to od těch nealkalických, přes pivo, víno až po míchané drinky. Vína můžete ochutnat jak domácí z Moravy, tak ze zahraničí. Také u piva nabízíme širokou škálu od malých lokálních pivovarů po zavedené značky. 

Více času na hudební zážitky, ideálně bez front

Říká se, že na všechno, co je dobré, se vyplatí počkat. I na dobré jídlo. U nás ale s ohledem na rozsah gastro zóny je to čekání minimální. Dbáme také na to, aby se naše jídlo dalo jíst v pohybu při přecházení od jednoho hudebního zážitku k druhému.


JAK PLATIT NA FESTIVALU?

Platby kartou, hodinkami i mobilem

S NFCtron u nás letos zaplatíte rychle, bezpečně a hlavně bez starostí. Díky NFCtron budete moct na všech prodejních místech zaplatit pohodlně platební kartou, hodinkami nebo mobilem. Pokud možnost platby kartou nemáte, můžete platit snadno v hotovosti. Platby v hotovosti mají prodejci povinnost evidovat.

Ruku v ruce s přírodou

Díky řešení NFCtron Pay nevytiskneme navíc žádnou zbytečnou účtenku, vše zkontrolujete jednoduše online. Po každé platbě stačí počkat na autorizaci a zelenou obrazovku s potvrzením objednávky a QR kódem. Stačí naskenovat QR kód a prohlédnout si doklad online.

3 tipy pro rychlé placení od NFCtron

Přikládejte kartu na správné místo a přidržte ji alespoň 2 sekundy. V případě placení mobilem doporučujeme přiložit telefon zadní stranou ke čtečce. Pro získání dokladu stačí naskenovat QR kód po provedení platby, který uvidíte na zelené obrazovce prodejce. Nic netiskneme, jdeme ruku v ruce s přírodou!


MYSLÍME NA PLANETU!

  • Pokud to lze, řešíme maximum provozu gastro zóny eco friendly - vratné kelímky jsou samozřejmostí a všichni prodejci musí používat bio rozložitelné nebo recyklovatelné nádobí. Našim dlouhodobým cílem je maximalizovat množství potravin od lokálních pěstitelů a úspěšně se nám daří každoročně tento podíl zvětšovat.

Chcete mít na festivalu svůj prodejní stánek? Je to jednoduché, dejte nám vědět přes web NFCtron.

Registrujte se na hub.nfctron.cz