Kdo bude hrát na festivalu? Tohle jsou další jména

Přidáváme další jména United Islands od Prague 2024 a opět míříme za hranice ČR. Mezi přidanými umělci jsou třeba tito.

LPS
LPS je pop-rocková kapela z Celje ve Slovinsku, která si získala oddanou fanouškovskou základnu po svém vystoupení na Eurovizi 2022 v Turíně. Jejich hudba byla uvedena v rádiích, filmech, televizi a streamovacích platformách. Krátce po Eurovizi začali spolupracovat s široce známým a kritiky oceňovaným slovinským producentem Žarem Pakem, který produkoval jejich další singl “Osem korakov”.

Baasch
Baasch (Bartek Schmidt), zpěvák, hudební producent a skladatel, je jedním z nejoriginálnějších umělců polské alternativní scény. Balancuje mezi atmosférickým synth popem a euforií klubové hudby a spojuje vzdálené světy svým vlastním způsobem. Jeho zvuky spojuje neobvyklým tónem hlasu, díky kterému jsou světlé melodie podávány elegantně matným způsobem.

Inspo
Inspo je moderní rocková/indie kapela sídlící v Rize v Lotyšsku. Duo se snaží zachytit různé stavy vědomí ve své tvorbě s důrazem na melodii, atmosféru a náladu. „Naše inspirace přichází z různých míst a stavů mysli, kde i náhodná myšlenka, interakce nebo krajina může vyvolat tvůrčí výstup.”

Všechny další najdete mezi Interprety.

15. 03. 2024