Severals (CZ)

SEVERALS jsou čtyřčlenná kapela s původem z Plzně, která vznikla v roce 2015. Od té doby získala uznání nejen v České republice, ale i v zahraničí. To je především díky intenzivnímu koncertnímu nasazení a kvalitním nahrávkám, jako je první EP s názvem "Glitch," natočené v Babylon Studios s producentem Tomášem Raclavským, a debutové album "Algorithm," produkované renomovaným australským producentem Lancem Prencem.

SEVERALS během své osmileté existence účinkovali na předních festivalech, mezi které patří Rock for People, Brutal Assault, Fajtfest, Basinfirefest a další. Kromě toho se představili i v zahraničí, v Polsku, Rumunsku, na Ukrajině, ve Švýcarsku a v Německu, kde zastávali roli headlinerů a vystupovali s dalšími významnými kapelami, například Bad Omens, Aviana, Atena, Solence a dalšími.

Další silnou stránkou kapely jsou videoklipy a grafika, které SEVERALS tvoří sami (viz odkaz na YouTube profil kapely), a jejich precizní koncertní vystoupení. S nedávno vydaným albem "Algorithm," které zaznamenalo úspěch nejen v České republice, ale také v USA a Austrálii, se SEVERALS chystají oslovit nové posluchače po celém světě.

Není náhoda, že jsou SEVERALS často označováni médií, fanoušky a promotéry za jednu z nejrychleji rostoucích a nejzajímavějších kapel na evropské moderní metalové scéně. Jejich další kroky bezpochyby povedou hlouběji do jádra algoritmu, a vy jste vítáni, abyste s nimi podnikli tuto společnou cestu.

Severals (CZ)