Music Family (CZ)

Milujeme hudbu a společná vášeň nás svedla dohromady. Potkali jsme se v létě 2018 na hudebním táboře a během jediného týdne vznikl náš první hit Oceans. Osudové setkání odstartovalo naše pravidelné zkoušky a koncerty. Nyní tedy fungujeme již šestým rokem.

Skládáme vlastní tvorbu v češtině, angličtině a portugalštině. Žánrově se pohybujeme ve sférách ska, funky, pop, poprock a podobné disciplíny. V repertoáru máme i některé převzaté písničky. Nyní intenzivně pracujeme na vydání EP, už se to chystá a pilně pracujeme na nahrávání.  Obměňujeme repertoár, vznikly a vznikají nové skvělé songy, jako například Brýle iluzí, kterou také najdete na novém albu. 

Na podzim roku 2023 jsme se účastnili dvou velkých soutěží: Festival studentských kapel Kobylafest, kde jsme se umístili na 3. místě a soutěž Skutečná liga, kde jsme se probojovali do finále a skončili na 2. místě v kategorii Junior a na 6. místě celkového pořadí zúčastněných dospělých Středočeských kapel.  Za rok 2023 jsme odehráli téměř 30 koncertů.

Už nám není 10 let jako na začátku, z dětí jsme vyrostli do teeneagerovského stadia, hudebnínástroje už nejsou větší než my a muzikantsky jsme se výrazně posunuli.  Členům je nyní 14-18 let. Kapela dostala i s příchodem nových členů nové grády, jsme plni elánu a nadšení, skládáme jako o život, koncertujeme a těšíme se na další zítřky. A že nás toho čeká….

Music Family (CZ)

Kdy a kde?

4.5.2024 13:30 - 14:15
Evropa Stage