Darewin (CZ)

Darewin je pražský rapper a příležitostný producent.

Darewin, dříve vystupující pod uměleckým jménem „Mladej pilot“, vydal v roce 2012 svůj první projekt Upboy Mixtape vol.1. Následovaly projekty Upboy Mixtape vol.2 a Upboy Mixtape vol.3.

Dále už pod svým aktuálním uměleckým jménem „Darewin“ vydal zbylé projekty Upboy Mixtape (vol.4 - vol.6). Následovaly další hudební projekty, jako Pondeli rano, Independent a úspěšná dvojice mixtapů Underground Planet.

V roce 2019 byl Darewin součástí tour Od Chebu po Ostravu, kterou jel společně se Schyzem a PTK v Česku a na Slovensku.

Na konci roku 2020 vyšel do té doby jeho největší projekt Kruhy v konopi mixtape vol.1. Dalším velkým projektem bylo pokračování mixtapu Kruhy v konopi mixtape vol.2 v polovině roku 2022. V mezičase vydávání těchto projektů jsou posluchači zásobováni jak novými singly, tak řadou EPs. 1. března 2023 vydal Darewin mixtape Spatny dny neysou vol.1 a o měsíc později následovalo vydání druhé části mixtapu, a to Spatny dny neysou vol.2.

Jako další ucelený projekt následuje These Dayz Crazy EP a chvíli na to From Hell With Love ve spolupráci se Skinny Barberem a projekt Tourlife nahrávaný během společné tour.

Darewin nezastavuje a vydává projekt navazující na jeho úspěšnou sérii mixtapů Kruhy v konopi vol.3.

Darewin (CZ)

Kdy a kde?

4.5.2024 18:30 - 19:15
Big Shock Stage!