Ostrov sportu

Ostrov sportu

Český badmintonový svaz si pro návštěvníky připravil prezentaci nejrychlejšího raketového sportu, který si mohou zahrát pod vedením zkušených trenérů. Na místě také představíme venkovní verzi badmintonu – AirBadminton, který byl pro hru venku speciálně vyvinut. Pro děti a jejich rodiče jsme připravili i dovednostní koutek se zábavnými úkoly, které prověří šikovnost nejen dětí. U všech aktivit nebudou chybět trenéři, kteří poradí se základními údery a tipy do badmintonu a pro každého máme také připravenou odměnu.

Pražský fotbalový svaz se těší na účastníky festivalu United Islands of Prague 2021.  Návštěvníci se mohou těšit na několik fotbalových stanovišť, které povedou  Grassroots trenéři mládeže. Těšit se můžete na – fotbalovou klec 1vs1, fotbalový taneček s míčem budete moci  vyzkoušet v rámci různých slalomů a samozřejmě nemůže chybět minihřiště na  klasický fotbal, kde se můžete vžít do fotbalistů, kteří startují na ME 2021.

Šachový svaz České republiky se pyšní velmi početnou základnou a pro své členy od dětí po seniory pravidelně pořádá množství turnajů a dalších aktivit. Na festivalu United Islands of Prague proto nemůže chybět. Šachisté si pro návštěvníky na Dětském ostrově přichystali možnost zahrát si královskou hru na klasických stolcích pod širým nebem. O stanoviště ŠSČR budou pečovat kvalifikovaní hráči, kteří poradí s nejlepšími tahy i případným výběrem šachového kroužku nebo oddílu.

Kdy a kde?

Sobota 10:00 – 17:00
DĚTSKÝ OSTROV
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram