Pátek

Kampa

ČT Art Stage
Český rozhlas Vltava Stage
16:45 - 17:45
Koně a prase
18:45 - 19:45
Shelter Boy (DE)
20:45 - 21:45
Jeremias (DE)

Střelecký ostrov

Radio 1 Stage
Reflex Stage
Čajomír

Janáčkovo nábřeží

Český rozhlas Jazz Stage
18:00 - 19:00
Favorite Obsession
JazzDock afterparty
21:30- 22:30
February
23:00 - 00:00
Good Times Only

Sobota

Kampa

ČT Art Stage
Český rozhlas Vltava Stage
Česko- německý ostrov
Ostrov udržitelnosti a svobody
Sovovy mlýny
10:30 - 12:00
Hodina improviziace
13:00 - 13:45
Colorful People
14:30 - 15:30
Člověk krve
16:30 - 17:30
Lor (PL) ESNS
20:45 - 21:45
Drens (DE)
Celý den: 
Česko-německý fond budoucnosti
Landartový minifestival (Geopark Ralsko)
Sousedská pohoda s trochou ekologie (KulturAktiv Dresden, Umweltzentrum Dresden)
Půda, která žije - jídlo, které chutná. (AMPI, Netzwerk für biodynamische Bildung)
Smíření v praxi (Aktion Sühnezeichen Friedensdienste, Servitus)
Babylonská laboratoř: jazyk v pohybu (tYhle)
Goethe Institut

Střelecký ostrov

Radio 1 Stage
Reflex Stage
Čajomír
18:45 - 19:45
Fvck_Kvlt (SK)
20:30- 21:00
Národní na vodě / Rašínovo nábřeží
21:00 - 22:00
Redzed
Celý den:
Program od Amnesty International, Paddle fest, Prales dětem
15:45- 16:45
TMA
17:45 - 18:5
Rohony
19:45 - 20:45
Aggregat (DE) ESNS
Celý den:
Program od Amnesty International, Paddle fest, Prales dětem

Janáčkovo nábřeží

Český rozhlas Jazz Stage
Janáček stage
13:15 - 14:15
TRIPlay
17:15 - 18:15
Ficture (SK)
19:15 - 20:15
Błoto (PL)
JazzDock afterparty
21:30 - 22:30
Milan André (CA)
23:15 - 00:15
WYFE
Celý den
Program od Českého Olympijského výboru, Magnoli, Skauti na dřeň, DPP
po celý den na Dětském ostrově probíhá program od sportovních svazů: Rugby, Fotbal, Badminton, Šachy, Házená
11:45 - 12:30
Vulture
13:00 - 13:45
Venika Hartlyn
14:15 - 15:00
Moonshye
15:30 - 16:15
A Dull Set
16:45 - 17:30
Arleta
18:00 - 19:30
Herbo
19:30 - 21:00
SBSTRD
Celý den
Program od Českého Olympijského výboru, Magnoli, Skauti na dřeň, DPP
po celý den na Dětském ostrově probíhá program od sportovních svazů: Rugby, Fotbal, Badminton, Šachy, Házená
Celý program formou plakátu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram