BRAINZ STUDIOS - Brejlando

BRAINZ STUDIOS je nezávislá skupina kreativních studií nabízející komplexní služby v oblasti nových médií. Kreativní a tech vizionáři, které baví společně s klienty tvořit silné značky a inovativní projekty. Jejich portfolio zahrnuje progresivní disruptivní koncepty, digitální služby, public relations i imerzivní VR a AR zážitky.

Brejlando je službou kreativní skupiny BRAINZ STUDIOS a Magistrátu hl. města Prahy nabízející divadelní zážitky ve virtuální realitě. Pomocí nejmodernějších technologií a zapůjčených VR brýlí může divák sledovat inscenace pražských divadel přímo z jeviště, v těsné blízkosti herců. Děj se odehrává všude okolo diváka a tak blízko, že jsou mu herci na dosah ruky.

 

Program 

kdy: pátek 14:00–20:00, sobota 10:00–20:00

kde: Střelecký ostrov

Jaké příležitosti nabízí nové technologie včetně rozvíjející se virtuální a rozšířené reality? Kreativní skupina Brainz Studios představí v rámci Ostrovů inspirace na United Islands of Europe projekt Brejlando nabízející divadelní záznamy ve VR. Pomocí nejmodernějšího příslušenství se tak diváci ocitnou uprostřed veškerého divadelního dění na jevišti pražských scén, v těsné blízkosti svých oblíbených herců. Na stánku Brejlanda budou mít možnost zhlédnout ukázku nabízených inscenací.

Kdo si chce užít celý zážitek divadla ve virtuální realitě, může si Brejlando předem objednat ve speciální akci s 20% slevou, vyzvednout přímo na Ostrovech inspirace, podívat se na místě nebo si ho odnést kamkoliv bude chtít a vrátit poté ve vršovickém Vzletu, kde Brejlando sídlí.

Pro slevu je možné využít kód UNITEDISLANDS20 při objednání Brejlanda na termín 10. a 11. června 2022 na tomto odkazu.

Brejlando stánek na Střeleckém ostrově bude otevřený v těchto časech:

  • 10. června od 15:00 do 20:00
  • 11. června od 10:00 do 20:00

Zapůjčený headset můžete vrátit v neděli 12. června v kavárně v paláci Vzlet kdykoliv během otevírací doby (11:00–⁠22:00).